Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #937 üzenetére

    Én is szoptam vele jó pár órát, amikor 4.3.2-ről visszatettem 4.2.1-re...
    Nekem is ez volt mint neked, de konkrétan nem is emlékszem mi segített, pedig nem túl rég volt. Talán a fixrecovery 4.2.1 segített, de nem biztos. Össze vissza mindenre hibát dobott nekem is (helper.exe), és para volt nálam is, mert nem maradhatok teló nélkül 1 napra sem. Talán bemásoltam a fixrecovery-t az iTunes mappába, és megoldódott. De ebben se vagyok biztos, mert össze vissza csináltam mindent izomból. :DDD
    A lényeg, hogy jó lett neked is. :K

    Igazából eddig a 4.3.3 a 4.2.1-hez képest nem rossz, az előző 4.3xx verziókhoz képest kicsit tényleg simább, bár még mindig azt mondom, a 4.2.1 az etalon a folyamatosságot tekintve.
    Viszont nálam a 4.2.1 baromi instabilan csatlakozott a szteró BT fülesemhez. Ha már megtalálták egymást, akkor jó volt, de addig csak a szívás. Többször a telót újraindítani, fülest is, aztán 2.-3. próbálkozásra sikerült. ez 4.3 szoftverrel megszünt, és elsőre megtalálták egymást. Sajnos most a 4.3.3 nem tudom kipróbálni, mert gariban van az MW600 és még 2 hét minimum lesz, mire kicserélik. De gondolom nem változott meg ez a dolog, mert akkor tökön szúrom magam.

    rolcsibácsi:

    Természetesen lehet hogy van olyan akinek ez gond, de sztem a többségnek nem hiányzik. Nekem pl. abszolút nem.
    Negatívumnak nem nevezném egyébként.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák