Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Xero #5763 üzenetére

    Na eltöltöttem egy kis időt ezzel a játékkal.
    Először is vettem egy 30-as gold packot így gyorsan játszhatóvá vált a játék. Összekapartam annyi pénzt, hogy legyen két autó és így már kibírható volt a várakozás.
    A Pure Stock Challenge-et végig toltam első helyeken, most a Street-Spec Skirmish-nél járok.

    Röviden tömören: Piszok jó játék, de a meglátásom szerint rá kell áldozni indulásnál 5-15$-t, hogy élvezhető legyen. A másik megoldás a sok-sok türelem a kezdeti lépéseknél. Az irányítás nem tökéletes (minden segítség nélkül játszom kézi gázzal és fékkel), sokszor teljesen random csúszik meg a gép, pedig figyelem a tempót és az ívet is. Az ellenfelek AI-ján is csiszolnék valamennyit. Ha az elején nem fogjuk meg az élbojt, akkor piszok nehéz befogni őket, de ha az elején megvan, akkor meg lemaradnak mint a borravaló. Ki érti ezt...
    A valós multiplayer is nagyon hiányzik belőle, de üsse kavics így is még csak 43 eventet csináltam meg a 961-ből. :) A teljes verseny időm jelenleg 4 óra körül van, ami azért nem kevés. Régen kötött le iOS-en autós játék ennyire. A NFS-el is jól elvoltam, ott is 80-90% körül járok, de közel sem ennyi idő ment bele az elején. A legnagyobb bajom, hogy dolgozni kellene, de nagyon csúnyán kacsintgat a dock-ból az i4S. Nem lesz ez így jó. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák