Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz r3dsnake #4958 üzenetére

    Ugyan így jártam én is, csak nekem egy pörgetés után 16 lett belőle, de ez mindegy is! :D Ideje volt, egy app sem jön nekem hetek óta, csak a my dinos ragadt be... ennyi.

    Egyébként ebből a 16 ból kb 5k creditet sikerült csinálnom, amikor kettő van, akkor két naponta csak abból ad kb 7,5-8k-t :D

    Tudták ők mit csinálnak, most biztos hu de rendesnek érzik magukat! :D Ezentúl pedig, valahogy a 7. spin-nél jártam, amikor az első kettő oszlop szépen lepörgött az ipad-re majd a 3. is ott állt meg, a hang is stimmelt, mintha bankot raboltam volna, majdnem örömtáncot jártam, de rápillantottam az állapot sávra és még pörgött... hát persze, hogy be laggolt és az utolsó ipad lecsúszott egyel lentebb! :D

    Mindegy...

    volt itt egy srác akinek állítólag "3621518654156" pörgetése volt és nem tudja ki használni azt mondja és nyugodtan forumozgatott itt holott én már rég elintéztem volna, hogy több ipad eljusson hozzá, mivel tudom, hogy nem olyan egyszerű és ide nem postáznak. :D Mindegy, nem tudom, hogy csinálta, de számomra hihetetlen. :K

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák