Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Ace Ventura #6265 üzenetére

    "Ne mond fel, és akkor nem kell fizetni."
    Szerencsére nekem nincs, én akkor megyek most, amikor csak akarok!

    "hidd el sokkal több az olyan ember, aki azért rimánkodik, hogy keressük fel, ha van valami lehetőség"
    OK, keressenek, nem az a baj, de akkor, ha nem nekem kell plusz pénzt fizetni, hanem esetleg én járok jobban vele. Valahogy mindig olyan dolgokkal találnak meg, ami nekem többe kerül, mint amit eddig fizetek!

    "Érdekes, hogy a gáz fűtőértéke egyre szarabb, az ára évről évre egyre magasabb.Mégse anyázik a tigázos topicba senki.Ott sem kapsz a hűségedért semmit"
    Az igaz, de az internet ára évről-évre olcsóbb, csak az Invitelnél stagnál! Ez nem földgáz!

    "Ügyvédhez fordultam, de kiröhögtek ott is."
    Máskor olvasd el az apróbetűt is! Pont Neked kell ezt mondani, aki szintén egy ilyen behúzós társaságnál van? :)

    "a szolgáltatás atombiztos, és tudom, ha kimarad akkor garantáltan jönnek és kapom a cseremodemet."
    Nekem volt olyan esetem, amikor a hibát a 70. órában javították ki... Ugye 72 a maximum, ami rendelkezésükre áll! Konkrétan 3 napig nem volt netem...

    "Egyáltalán nincsen olyan ismerősöd, rokonod, barátod vidéken, vagy az ország bármely pontján(Budapesten is), akit fel tudsz hívni vezetékesen"
    Az internet korában millió lehetőség van az ingyen kommunikációra, tehát nem fogok olyan ingyen csomagot rendelni, amiért fizetnem kell! Főleg, hogy tényleg semmi szükségem nincs rá.

    "Lehet hogy a mobilszámlán megspórolnád a dupláját is"
    Ez nem valószínű... Egy 5000-es feltöltés többnyire egy évre elég a saját telefonomon, mivel van céges mobilom is, és azon hívok ha kell... Bár tudom, hogy ez nem a standard, de nálam ez van! Megjegyzem, azon is nagyon keveset beszélek, ráadásul olyan percdíjakkal, amivel nem tud versenyezni az Invitel sem. 1375Ft a minimum alapdíja, ami le is beszélhető teljes egészében, de a számla végösszege mindig 2000Ft alatt marad, mert a percdíjak 5Ft környékén vannak csúcsidőben is. Mellesleg, ha szükségem lenne rá, saját részre is lehetőségem lenne venni ilyet, a céges flottán belül. Tehát, a vezetékes telefon nekem csak az ADSL miatt van, mert egyrészt mikor én vettem, akkor még nem volt csupasz ADSL, és mikor lett is volna rá lehetőség, akkor is olyan egyéb díjakat akartak kivetni, amivel ugyanott lettem volna pénzben, csak nem lenne telefonom! Ki van ez találva, hogy az előfizető soha ne járjon jól!

Új hozzászólás Aktív témák