Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    Hát nekem kb 5 éve szolgáltat internetet az invitel 8 megabites netet és semmi fejlesztés nincs szóval az hogy egy éve nem volt vagy most nem lesz ez nem éppen kielégitő válasz mert az hogy van tv meg mobil net az egy dolog de maga az internet terén változás nem volt mert hiába van nagyobb csomag irreális áron van a többi céghez képest. Most azon kéne elgondolkodni az invitelnek hogy mit is akar pontosan mert internet szolgáltatás terén nagyon elvan maradva ár meg ugye magas szóval drasztikus árcsökkenés kéne ha már fejleszteni nemtud ezzel nem bántok senkit de tény hogy nem versenyképes az ár és az hogy elég e a 10-15 megabit de más szolgáltatoknál ennyi pénzért már 25 megabit feletti internet van és még ezen felül a sok kimaradás . Én eddig vártam hátha lesz valami fejlesztés de soha nem csináltak még közvélemény kutatást hogy mit is szeretnének az előfizetök milyen fejlesztések legyenek ezen igazán elkéne gondolkodni.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Új hozzászólás Aktív témák