Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ent

    őstag

    Sziasztok!

    Először is mindenkit megkérek arra, hogy a most következő kérdést kezelje úgy, hogy nehogy kikerüljön vmelyik szolgáltatóhoz ;] .

    Van egy ADSL vonalam. A vonalra egy telefon és maga az internet van kötve a szokásos módszerrel. A telefon kábel 4 eret tartalmaz, a 4 érből 2 használt, ez a 2 ér eredményezi a kapcsolatokat (telefon, internet).

    Van rá módom (szakértelem nem tőlem származik) és lehetőségem, hogy a másik 2 érre egy másik modemet (adsl) rakjak. A kérdés a következő: azt hogy a gépem (xp) a két bejövő internetes vonalat (2 modemtől származót) egyként kezelje, milyen lehetőségek vannak? Elég 2 hálókártya? Esetleg előtte egy szerver gépet kell csinálom és onnan rá a gépemre?

    Olvastam vhol, hogy solaris szervereken a multitask lehetőség adott hálózati megosztásra. Létezik ilyen xp-re?

    Bocsi ha offos a kérdés, hírtelen nemtottam hol kérdezzek.
    És bocsi, ha esetleg megtaláltam a fórumját és az itt olvasó máshol is olvasná ugyanezt a kérdést.

    thx

    Ui.: Pszt, természetesen a lényeget nem osztom meg a néppel, hisz nem elég a két érre egy modemet tenni!!!!

    WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Új hozzászólás Aktív témák