Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Olyan 3 hete volt egy nagy éjszakai vihar amiben volt pár tucatnyi néhány másodperces áramkimaradás majd egy hosszabb, ami után az internet is elment, majd néhány óra múlva magához tért de valamivel rosszabb de még határon belüli jelszintekkel, aztán arra lettem figyelmes hogy napról napra fokozatosan csökkent főleg a letöltés oldali SNR, amikor 33 körüli lett bejelentettem hibára, ekkor már akadozás, csomagvesztés is jelentkezett, fel is vették gond nélkül aztán hívott a szerelő aki éppen csak nem küldött el az édesanyámba hogy miért nézegetem én a jelszinteket, nekem ahhoz semmi közöm és amúgy is működik az internet, meg hogy ez a meleg miatt van, mondtam neki hogy 26 fok van éppen erre azzal jött hogy a kábel már forró és ez van ő ezzel nem tud mit tenni, erre én hogy 3 hete volt 35 fok is akkor érdekes módon tökéletesen ment minden, erre ő azzal jött hogy hülyeséget mondok mert idén nem volt még kánikula (nem tudom hol él ahol szerinte nem volt idén még 30 fok felett) aztán megmondta hogy ő ezt a hibát lezárja mert ezzel semmi gond nincs, és a 33db-es SNR-el még működnie kell ennek tök simán, na azóta már 33 alá is beesett. Érdekes amúgy hogy csak 8 csatornán vannak kiugróan szar értékek, ez a vihar óta van, előtte mind szintben volt, újra bejelentettem a hibát, kíváncsi leszek megint elmagyarázzák-e hogy márpedig ez így jó, ha igen akkor nmhh bejelentés lesz.

Új hozzászólás Aktív témák