Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz czbhu #811 üzenetére

    Értem, ha csak a tv-t kell továbbítani, akkor legköltséghatékonyabban még egy coax kihúzásával járnál talán jól(optika mellé furcsa ugyan, de ez van) + egy minőségi! dvb-c erősítővel(tehát itt nem a 2 ezer forintosra gondolok, ami csak zajt erősít kb.), de ezt neked kell eldönteni/ befektetni, mert ha nem jó, akkor kidobtál az ablakon kb. 15- 20K-t az ablakon erősítővel/kábelekkel együtt.
    Sajnos ilyen távolságra nem nagyon tudok mondani más alternatívát mondani lakossági szinten, így konkrét erősítőt sem tudok linkelni, mert ilyen távolságnál részletesen mindent ki kell számolni, így szerintem az lenne a legjobb, ha készítenél egy komplett rajzot a bejövő kábeltől kezdve az összes eszközig és elmennél lehetőleg személyesen szakboltba vagy próbálkozhatsz itt is, de talán a legjobb lenne, ha kihúznál egy kábelt magadnak, rákötnéd a modemet és a jelszinteket felírnád(már ha feláll egyáltalán a modem, net nem biztos lesz rajta), azokból lehetne következtetni, hogy utána mit hogy.

    Addig csak találgatni lehet, műholdas tv-n nem gondolkodtál esetleg? Ok, hogy felárasak a 2. 3. 4. boxok/kártyák(+500-1000 Ft/hó), de szerintem olcsóbban jönnél ki, mint ha különböző modulátorokat/demodulátorokat vásárolnál. Nem tudom milyen optikai átalakítót használsz, de lennie kellene olyannak is, ami tv jelet is tud átküldeni, így annak is nézz utána, hogy a meglévő eszközöd nem-e tud ilyet.

    UPC direktnél talán nincs is boxhoz kötve a kártya így megfelelő olvasóvala tv is tudná kezelni, de ennek érdemes alaposan utána nézni. Ha nem elérhető nálad konkurencia(digi) akkor biztosan olcsóbbra jönne ki a műholdas cucc, akár vezetékes internettel együtt.

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák