Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz arabus #19899 üzenetére

    Ez teljesen jó. A múltkori képen viszont a világ legjobb procija és amd vonalon a legjobb videokártyával toltad, ott volt probléma. GPU-val vmi nem stimmelt.
    "Nagyon alacsony" élőbeállításnál nem 180, hanem 500 fps-nek kell lennie.
    0% GPU használat mellett.

    A mai reagálásom pedig a BIOS próbálkozásaidra volt. Az jött le nekem (lehet félreértettem), hogy a BIOS-t hibáztatod a magok kihasználása miatt.
    Ugye 4/8 procidnál 4/4-be ment. Annak, hogy a HT sikeres, vagy csak alszik, a BIOS-nak sztem semmi köze.
    Ezért mutattam, hogy bizonyos játékok, mint a FH4, amelyek 4-6 magra íródtak, azoknál annyi is lesz.
    Némi trükközéssel (sokszor leírtam már a BF5-nél is, hogy mit, hogyan, merre) rá lehet egyes alkalmazásokat venni a rendelkezésre álló szálakra.
    13900 esetén 32 szálon is futhat egy játék. Lehet mind, ezt nem tudom, okoskodni kell velük.
    Amúgy ez a kép teljesen OK, de a 7900 xtx teljesítménye ott egy 15 éves középkategóriás GPU-val vetekszik. Azért is tettem be mellé a 1080Ti eredményét.
    A 7900xtx gondolom nem fele a 1080Ti-nek.

    Egyébként mindenféle piszka nélkül is W10-en tökéletes, W11 alatt viszont nem.
    Ott ~50 fps-e van mindenkinek.
    Totál originál beállítások, XBox, Steam, MSI AB stb., minden fut, összesen 5, azaz öt szálat használ, 144 fps limit, NVCPL-ben minden alap kivétel a minőség van átbillentve magas minőségre.
    Azon a gépen rögzítek, amelyen játszom, így ez külön szépnek számít.
    139 alá nem esik be. Természetesen minden Ultra, 8x élsimítás van 1440-ben. Nincs még GPU Limit. Persze egy 2018-as játéknál ez elvárható egy 3080-tól.

    [FPS teszt FH4]

Új hozzászólás Aktív témák