Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz kolopele #13640 üzenetére

    OFF

    Ezek a sok kis apró tesztek nagyon sokat mondanak azoknak, akik tudják is mit kell látni, nézni.
    Egyszerűen bármely konfigból "álom" kategóriát lehet csinálni. Nem mindegy, hogy megveszel vmit, aztán összerakod és használod. Az egy hatalmas ... trágya.
    Rengeteg eredményem mai napig top1 mindenféle oc nélkül.
    Nem hajtom túl, pont ez a lényeg. Optimalizálom, ezek a kis bench-ek segítenek benne.
    Ott látom, hogy gyorsul e vagy sem.
    A gép minden részét optimalizálom, widows-tól kezdve a hardverekig mindent.
    Sajnos itthon vagyok ez nem jó, de eszembe jutott egy "régi", halálra fikázott játék.
    Iszonyat alacsony fps-ek vannak, találni YT-on párat.
    Sajnos az emberek nem tudják, hogy mi az az fps...
    Azt hiszik, hogy a megjelenített MSI AB-es Framerate az fps... Hát jó buta az aki azt nézi, vagy azt képzeli, hogy az egy adat, érték.
    1 és 0.1% low fps a mérvadó, csakis kizárólag azt kell mérni, figyelni. Az a mi munkánk, az ad "sima" játékélményt.
    Felraktam a Forspoken nevű játékot, 30-40 fps-t lehet elérni 1%-on!!!
    0.1%-ot nem is találni.
    Framerate 100 felett vakon szaladgálva mindenkinél. Azt nézik sokan ... (99%-a az embereknek)
    Eleve fps-t akcióban nézünk, minél több mozgással, effekttel.
    Csináltam egy kis videót csakis olyan részekkel összevágva, ahol "összef@ssa" magát a gép. Ugyanazon gépen rögzítettem, amin játszom. Ez is egy fék, de meg sem kottyan neki, mivel gyors.
    CPU nem oc-olva van, hanem leszabályozva.
    GPU szintén nem oc-olva, hanem leszabályozva.
    1% low fps semmilyen körülmények közt nem esik be, a 0.1% low is extrém effekteknél, ahol a GPU kiakad már. High settings, 1440p.
    Ne a játékot nézd, nekem kellett egy olyan gém, amit sokan szidnak, hogy nincs fps.
    Egy 4090-nel rogyásig kimaxoltam volna, de ez csak egy 3080. GPU limitre vágni hülyeség.
    A karaktert ki kellett viszont maxolnom, hogy mindenféle varázslatom legyen, hiszen abba gebednek bele a gépek.
    Megnézném, hogy ezt alapon hogy csinálod, hiszen alapon nálam is 30-40 fps van, nem pedig fixen 144.
    A 0.1% a lényeg, Framerate ökörség.
    A gond ott kezdődik, nemhogy mérni nem tudják az emberek, de azt sem tudják, hogy mi az a 0.1% low fps. Mi a min fps. Mi a különbség köztük.

    Nem vagyok videóvágó matyi, összepasszíroztam 2.7Gb-ra. Így is 3 óra volt mire feltöltöttem.
    Egy ilyet megnéznék bárkitől. Sajnos nagyon ritka a normális teszt.
    0.1% low fps nélkül kukába azzal a vacakkal, az nem teszt. Nem mond semmit.

    Forspoken gameplay

    Bónusz videók:

    BF5 gameplay

    FH5 gameplay

    ON

Új hozzászólás Aktív témák