Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Nem tudom ki hogyan látja a jelenlegi helyzetet, de szerintem az intelnél ideje lenne pár embert kirúgni.

    Először is mi értelme volt sietni a 9-es szériával? Eddig is a legjobb játékos procit ők adták, ráadásul a 2700x-el azonos, vagy jobb árban (pláne, ha hardveraprót nézem) Most kijött egy 9900-as, ami gyors, de rengeteget fogyaszt és ez a melegedés elég probléma lehet. Miért nem lehetett szépen fejleszteni és várni a kiadással? Teljesen jól elvoltunk a 8-as szériával, erre tényleg semmi szükség nem volt. Amennyi időt és pénzt ebbe öltek, inkább egy teljesen új architektúrára kellett volna koncentrálni, nem pedig ezt a zsákutcát tágítani.

    Mindenesetre nálam továbbra sem játszik a ryzen, mert nekem a single core nagyon számít, de ha az AMD hozza a Zen2-vel azt, amit pletykálnak, akkor jobb opció lehet, mint az intel. Igazából egy 4500 körüli órajelet kellene elérnie a jelenlegi 2600/2600x-nál 10%-al nagyobb IPC teljesítményű procival és máris ott vannak a játékban. Nekünk ez az éles verseny csak jó lehet!

Új hozzászólás Aktív témák