Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz kukulec #5654 üzenetére

    2666-ról már jó indulni. Minél magasabb MHz/minél kisebb CL, ezek után a pénztárca dönt.

    aok1: Ezt az infót nem jegyezted, azt hittem az M.2-vel bíbelődsz. Akkor Majd 1502... :DDD
    (ami nem kimondottan CPU téma, azt kérlek tedd OFF-ba, köszönöm! :R)
    Jók a Z170 ASRock-ok, most lett megint szétoffolva a topik alaplap választással.

    HSM: Na igen, bár legjobb esetben eddig az volt, hogy az össz fázis szám kiderült... csak eljutnak majd egy jó információs szintre...

    Csoki: ne tegyél tönkre ezzel a fórumozóval :D Másik: jó a K4, látod. PLL habi csak, több Deák Ferit tettem volna a döntésed okára! :))

    demmer123: azt vedd, ami neked tetszik, a másik, hogy sokan úgy ajánlanak dolgokat, hogy az árgépet nézegetik. Nekem nincs baj a Hero-val, mindig kitalálnak valami újdonságot. :D Aztán kiveszik.

    Picit kezd sok lenni az OFF :B

    Szerk.:

    akoska07: ejnye-bejnye! Azert valaszoltam mindenkinek, mert ugy illik, de probaltam osszerakni egy-ket hsz-be. "Sajnos" nem megy ugy az alaplaptopik, ahogy kellene, ezert ide jon sok kerdes, ezert nem gondolnam, hogy dorgalni kene... viszont az egyeb alkatresz valaszto topikok nem halottak...

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák