Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tukolp

    aktív tag

    válasz #Morcosmedve #4240 üzenetére

    Tervezek rá amúgy venni valami normálisat, már csak azért is mert plexis lesz az oldala a gépemenk és szeretném ha jól nézne ki. :p
    Elvileg az alatt lesz. :D

    Kocka08

    I7 6700 lett mostanra a kiválasztott, nem nagyon terveztem húzni ( nem is értek hozzá, állítólag nem nagy dolog. De én nem szeretem ha melegszik a cucc.)

    Viszont ma olvastam egy olyat tomshardvaren, hogy a hyperthreading csökkentheti az egy szálon futó teljesítményt, igaz lehet ez csak régi operációs rendszerekre igaz, ahol még nem nagyon tudta a rendszer hogy miről van szó, hogy HP elvileg csak egy szintetikus "mag", de az oprendszer valós magnak kezelte és ebből voltak problémák.

    Igazából még számításba vettem a sima 6600-át állítólag az is elég gtx970mellé.
    Kérdés, hogy jövőben lesz-e több olyan játék ami kihasználja a HT-t. Erre pedig az volt a válasz, hogy célszerűbb azokra a játékokra összpontosítani amik már kijottek, aztán, hogy mi lesz a jövőben az már más tészta

    Amúgy van már olyan játék ami elég jól használja a 4magot, pl. a Shadow of Modor, de másikról most hirtelen nem tudok. ( nyugodtan írjátok még példákat)
    Sajnos csak telefonról vagyok még úgyhogy nagyon nem vagyok képben a mostani játékokkal.

    Javítsatok ki, ha hülyeséget írtam. :)

    Nztx S340-e van valakinek?

    [ Szerkesztve ]

    "When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

Új hozzászólás Aktív témák