Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Trailblazer #3063 üzenetére

    Van ez így sajnos! Én kb 5 éve lettem le "sehonnani jöttmentezve" meg "genetikai zsákutcázva" mert egy pár kapcsolata majdnem tönkrement miattam. A drága benzinnel nem lehetett a városban furikázi (vidéki kisváros) most a hölgyemény Pokémonozik és lám máris nem drága a benzin és a Pokémonra is rá kellett szoknia a srácnak. A kapcsolatukra is terápiás jelleggel hatott a Pokémon. Legalábbis gondolom, mert én még mindig Ingressezek, és mégis együtt vannak, nem ment tönkre a kapcsolatuk. Vannak fura emberkék. Engem gondnokok, utcaseprők és ózonsérültek találnak meg. Nembaj, legalább könnyebb letenni a játékot. Most DNY Magyarország field alatt van, mert a drága koma töltögeti a sarokpontokat, nehogy már véletlenül leeseen a field. Még szóvá is tettem egy Telegram csoportban mikor bejelentették a fieldes eventet, hogy mekkora troll lenne aki most lefieldelné az országot. Hát be is jött. Mindegy, egy bronz badge nem oszt, nem szoroz. Ha őt ez boldoggá teszi, töltögessen csak. Vannak érdekes emberek. Relax! :) Lesz ez még ilyense!

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák