Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz elefant #34 üzenetére

    Csak pár példa, a teljesség igénye nélkül.
    - A fent emlegetett, teljesen szabadon programozható távvezérlők alkalmazása, a jelenlegiek helyett, vagy biztosítani a lehetőségét ilyen "gyári" eszköz beszerzésére.
    - Lehetőség, a bloatware programok és a reklámok teljes mellőzésére.
    - Bemenetenként lehessen beállítani, hogy figyelje e a készülék az aktivitást, mert az pl. baromi zavaró, hogy PC bemenet (mód) esetén is ki akarja kapcsolni az energiagazdálkodás a TV-t. PC bemenetnél eleve feltételeznie kellene, hogy nincs "ottfelejtve" a készülék.
    - Választhatóvá tenni, hogy az adott készülékhez középső, vagy szélső alátámasztást szeretnél, mert mondjuk a legtöbb ember a meglévő bútorhoz próbál kompatibilis készüléket találni, és az is rohadt bosszantó, hogy csak azért nem tudsz megvenni, egy amúgy mindenben megfelelő készüléket, mert nem tudod felrakni a régi helyére. Ez pl. konkrétan saját példa, de ismerősöktől is hallottam már. Nekem 85 cm széles az a szekrény, amin a TV van, és mikor tönkrement a régi TV, vásárlás előtt hosszú órákba telt, mire le tudtam szűkíteni azoknak a készülékeknek a listáját, ami vagy középtalpas, vagy belefér a méretbe. Aztán erre rájött, hogy melyiket tudom megvenni és mennyiért. Szóval, univerzális talpat minden TV-re!

    És még számtalan apró, idegesítő baromság van. Pl., hogy szoftverfrissítés után ne állítsa már el a készülék a színeket, meg a hangbeállításokat. Előbbire 2*, utóbbira 1* volt példa a kb.1 év alatt, mióta megvan az LG...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák