Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shift+ő

    senior tag

    válasz tildy #294 üzenetére

    Tildy!

    Most csatlakoztál ide, nem ismered a szitut. Néhányan kételkedtünk ennek az üzletnek a tisztaságában, ezért mi gonoszokká avanzsáltunk, akik matricáztak egyetlen érvet tudtak modnani a cég mellett: eddig fizetett. Próbálták igazolni döntésüket, hiába soroltunk fel jó néhány érvet, és vázoltuk nagyjából ezt a forgatókönyvet, aki nem hitt a cégben az gonosz.
    Olvass vissza! Előfordult, megkérdőjeletem hogy ennyi pénz van a reklámpiacon, erre valaki beszólt valami szépet, a többiek pedig ujjongtak neki.

    Olyan embereket hozott össze az ügy, és ''puszilgatják'' egymást itt a fórumon, akik a való világban mélységesen lenézik, és megvetik egymást. :O

  • tám.

    csendes tag

    válasz tildy #294 üzenetére

    Te nem vagy norm.....alizálva! Meg Ő se!,Meg más se! Meg senki se!
    Én,meg a szégyen! Kár,hogy nincs kedvem röhögni!
    Tisztesség? Az mi? Tőlletek még nem láttam,szerintem nem is fogok!
    Nőként bánni? Számomra csak emberek léteznek,mindegy milyen nemű! Megőrültél?
    Olvasd már el az adatlapomat,mielőtt... már megint,mint mindég!!!!!
    Hiszek abban,hogy az Isten nem siet,de nem is késik!!!!! egyszer oda is fog érni hozzátok,ha nem akkor az ördög visz el!

    Viszont 1 dologért bocsánatot kérek!
    Nem tudtam,hogy ti egy pár vagytok!
    Miért nem szóltatok,nem szégyen az,csak kellemetlen!
    Na nem nekem! Én elfogadom mások másságát!

    ''Kit anya szült,mind csalódik végül.Vagy így,vagy úgy,hogy maga próbál csalni.Ha küzd,hát abba,ha pedig kibékül,ebbe fog belehalni!''

Új hozzászólás Aktív témák