Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kettes

    csendes tag

    válasz tám. #126 üzenetére

    Ismét és sokadszor mondom, hogy szerintem mindenki nyugodtan szedesse le a matricát.
    Ne akarjatok további balekokat azzal belevinni, hogy esetleg aki nem néz TV-t nem számítógépez, és lát egy Budapesti piacos Il ferró reklámot, valamint a sok autót a valósnak tűnő hirdetéssel az oldalán hirdetők, és ennek hatására mégiscsak belép.

    Fogadni mernék, hogy az új belépőket még mindíg aggály nélkül fogadják. Persze ha létezik még ekkora naív ember, aki még hinne nekik.

    A matrica nem egy autódísz, hanem egy üzleti szerződés kelléke. Csak akkor kell a kocsin lennie, ha az üzleti szerződés még érvényben van.
    Az Il ferrónak igenis le kellene szedetni az összes olyan matricát, ami mögött már nincs fizető hirdető. (vagy nem is volt soha.)

    Milyen indok vezérel abban, hogy nem akarod leszedni.
    Az ügyvezető is azt mondta, (bár nem hinném, hogy ezzel sokat kellene foglalkozni) hogy próbálnak új fizető partnereket találni, tehát ebből kifolyólag egyértelmű, hogy a régiek már nem fizetnek, tehát nem aktuálisak. Ha fennmaradnak, azzal csak fenntartjátok az Il ferrós reklámozás látszatát, amikor immár biztos, hogy nincsen mögötte fizető hirdető, hiszen nem fizetnek.

    A motorháztetőn lévő Il ferró matrica szerintem ugyancsak vitatható, hiszen a szerződés felfüggesztésének idejére semmilyen pont nem írja elő sem a szemlézést, sem az Il ferró ingyen reklámozásának kötelezettségét.

    Amit a titoktartással kapcsolatban nyilatkoztak, az meg szerintem egyenesen gusztustalan!!! Az, hogy egy nyilvános reklámcégnél mindent titokban kellene csinálni, valahogy nagyon nem fér bele egy tisztességes üzleti modellbe.

Új hozzászólás Aktív témák