Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz N9vem #1835 üzenetére

    Köszi a tippet.
    A fotón az első generációs Razer Tartarus van, de az is van itt a polcon csak az membrános, azért sem szeretem.
    Szal meg tudom próbálni, hogy kicserélem a két példány ilyen oldalsó kapcsolóit, aztán ha tényleg sikerült, utána rendelek be rendes csere darabot...akár mind a kettőhöz. :D

    Eredetileg azért vettem meg Hardverapron 5k-ért ezt a használt első generációst, mert azthittem azon nem d-pad, hanem rendes joystick van, de azon is sajna d-pad van, csak a felső bill közelsége miatt még kevésbé használható mint a V2-őn.
    Azért írom hogy kevésbé használható, mert oké hogy 4 irányba tudok vele "kattintani", de a "8irány"-t, az átlós irányokat úgy állítja elő, hogy a 2 gombot "egyszerre" érzékeli, ami így félreklikkelést is jelent sok esetben, mert még is csak 2 különálló gomb...
    Pl nekem az átlós irányra be van állítva, hogy excellhez ctrl+page up ként érzékelje, ami ugye az adott munkafüzeten belül a munkalapok közti váltás. De mindig vagy a felfele, vagy az oldal irányba is érzékel 1-1 lépést, tehát amikor visszalépek adott munkalapra, 1-el arrébbi kockában vagyok...

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák