Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolien

    csendes tag

    Sziasztok, információt szeretnék kérni. Kapok ajándékba egy IBM ThinkPad 380ED tipusú laptopot. Nincs most semmilyen gépem, ezért különösen nagy öröm lesz. Viszont töltõ nélkül kapom, láttam azthiszem hozzá gyártottat, de pofátlanul drága, 10k volt az ára, a gép nem ér ennyit. Létezik esetleg univerzális töltõ Thinkpadokhoz? Hogy lehetne ezt a legolcsóbban megúszni? Mekkora árammal, milyen erõsségen kellene etetni õt? Van egy Dell töltõm a maga 20 Volt, 3.5 Amperjával, szerintem merõben eltérõ mint ami nekem kellene. Azonban ha tudnám az értékeket egy trafót lehetne méretezni és már is és tudnám táplálni. Vagy a néhai Dellével kezdeni valamit. De ha valakinek van 380ED-hez való és nagyon nem kell már neki, jelképes összegért nagy boldogság kíséretében átvenném. Illetve minden ötlet érdekel.
    Jelenleg minden feladatot Nokia3110c-rõl látok el, nagyon harcos, kérem segéljen.

    u.i.: ha lehet e-Bay mentes javaslatokat írjatok.

    [ Szerkesztve ]

    Z

Új hozzászólás Aktív témák