Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz audi100td #38384 üzenetére

    A nehezén túl vagyok, 2 oldalban sikerült összefoglalni, szépen táblázatosan, hogy mit is kéne tudnom. Innentől reménykedni kell, hogy nem kérnek mást és szépen nyugodtan megint eljátszogatunk a panelekkel és a kódokkal laboron :U

    Mondjuk nekem a sok napfény is bejátszik, de valamelyik este már az őrület kergetett a betekintési szögek miatt az ágyban. Ide-oda fickándozva bírok csak tanulni és ha épp néztem valami kapcsolást vagy szöveget és csak az invertált képet láttam, akkor főttem rendesen. Szóval így vagy úgy, de marad az új panel. Max több fényerőt kap, ha odakint bütykölök majd nyáron. A Wacom meg külön csemege, az mozgatja a fantáziám leginkább.

    scuderia: Szinte ugyanaz mindkettő. A Quadro kariknál ugye garantált a bizonyos tervezői szoftverekkel való tökéletes szinkron és a driverezés. Teljesítményben amiket néztem szinte ugyanazok, esetleg 1-2 fps az, amit hoz a tervezői változat, de ez tényleg mérési hibahatár és eltérő procik miatt lehet.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák