Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz buherka #90832 üzenetére

    Bár lehet, hogy a nagyobb ház miatt, de nekem pl a Precision M6600-as tényleg halk, játék alatt is közepes fordulatra pörögnek fel a ventik. Core i7 2720QM és Quadro 3000M van a gépemben, film alatt pl tök néma, 3D renderelés és játék alatt sem tudtam fullra járatni a ventiket, csak FurMark és Prime95 együttes terhelésével sikerült
    Bár én meg is fogadtam az EliteBook 8560W után, hogy WorkStation-ból csak 17,3-as, mert 15,6-os házban tényleg használható hardvert nem lehet lehűteni. Az M6600 hozza azt a szintet, amit elvárok, és azzal a hardverrel, ami már teljes mértékben tudja azt, amire szükségem van
    Az i7 2720QM Turbo boost nélkül 70 fokig, Turbo boost-ot bekapcsolva 84 fokig melegszik (de nem szoktam bekapcsolni, nem éreztem még szükségét, mert pl a videokonvertálást is rohadt gyorsan megcsinálja a CUDA támogatás miatt), a Quadro 3000M pedig még nem melegedett 66 fok fölé. Közepes ventifordulat mellett....

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák