Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N.GÁBOR

    aktív tag

    Sziasztok!

    Először is elnézést kérek ha túlzásokba esek és egy olyan gépet dicsérek ami sokaknak már csak egy letűnt korszak régi nagy harcosa, de annyira elégedett vagyok az "új" T60-as masinámmal, hogy az eszméletlen.

    Persze lehet, hogy ez annak is köszönhető, hogy nagyon régi gépről, egy T23-masról váltottam. De döbbenet. Kellően gyors, eszméletlen halk (amit hallok az is csak a vinyó - emiatt talán ehhez nyúlnék először, bár nem tudom, hogy érdemes-e SSD-t vagy másik vinyót szerezni bele), a kijelző zseniális (tudom, van sokkal jobb, de nekem hihetetlen - ki mihez van szokva), és az egész olyan mintha új lenne. Ez a kis x1400-es ati, pedig rendesen hasít...mindezt pedig iszonyú halk hűtés mellett.
    De ami talán a legjobban tetszik, hogy nyoma sincs a T61\T400-asoknál emlegetett zsanérhibának, olyan feszesen és stabilan tart mint a fene. Persze alapelvárás lett volna azok után, hogy a 10-11 éves T23 is ilyen, de a fórumot olvasgatva már-már feladtam ezt. És tessék, ez is feszes, nagyon feszes.:)

    Nah bocs az offért, csak ezt meg kellett osztanom. Nem hittem volna, hogy ilyen jó masinának fogom titulálni a T60-at

    [ Szerkesztve ]

    May the force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák