Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz mv #1140 üzenetére

    Pár hete láttam itt az aprón egy átalakítót Displayportról HDMI-re, csak az a gond, hogy az is kb. +10000 ft még pluszba...

    És pl. ehhez a 260e-s X200-hoz szerintem nem adnak gyárilag dokkolót.
    Pedig a NewEgg ára alapján az is majdnem 40e ft lenne ! :Y

    Közben én is találtam az IPON-on egy X200 tesztet: [link]
    Itt tesztelik a gyárilag hozzá adott dokkolót is !
    És az IBM-es oldalon meg fentvannak a súly / méretek is:
    Weight: .7Kg
    Height: 20mm
    Width: 295mm
    Depth: 233mm

    Súlyban az 1,5kg-hoz hozzáadva a 0,7kg-ot is csak 2,2kg lenne, alig több mint pl. az SL300.

    Ultrabay Slim for device expansion - Supports Ultrabay Slim Blu-ray, CD-RW/DVD-ROM Combo and Multi-Burner drives; can also house a second ThinkPad Serial-ATA hard drive (requires HDD installation kit)
    Ez most azt jelenti, hogy egy vinyót is bele lehet rakni, vagy azt, hogy vagy vinyót, vagy ODD-t ?

    Azért így is meggondondolandó, hogy egy 1,5kg-os X200, vagy egy nagyobb kijelzős + ODD-s + alapból HDMI-s 2,1kg-os SL300 lenne-e jobb választás.
    A súlyon meg a tartósságon / strapabíráson kívül kb. mindenben jobb lenne az SL300.
    Üzemidő meg nem érdekes (2,5-3 óra meglegyen, de az ebben a kategóriában úgyis alap).

    Egyenlőre egyikre sincs pénzem, de arra mindenképp jó volt ez a tájékozódás, hogy az X200 és más hasonló DVI / HDMI nélküli gépek újra látókörbe kerültek ezzel a dokkolóval !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák