Hirdetés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz vicze #103921 üzenetére

    Nézzük csak vissza: tőled ennyi hangzott el a "szürkeséggel" kapcsolatban:

    Üzemidőben gyengébb lesz valamivel, de többnyire jóval olcsóbb újonnan szürkítés nélkül is. [link]

    Aztán ez:

    Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy nem egy gyakori darab. [link]

    Azt próbálom jelezni (bár tény, lehettem volna egyértelműbb, de csak most ültem le gép elé, hogy tudjak érdemben hosszabban gépelni), hogy az A485 (illetve bármilyen másik, itthon hivatalosan NEM forgalmazott, legfeljebb szürkeimportban bekerülő modell) ajánlásánál vedd figyelembe azt, hogy némileg necces lesz itthon rá garanciát érvényesíteni, ha ez szempont a kérdezőnél. Nyilván UK-ban (ahol tudtommal te élsz) más a helyzet, ott hivatalosan is lehet kapni és cseppet kedvezőbben is lehet rá garanciát érvényesíttetni.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák