Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekoporto

    csendes tag

    válasz ponti_ak #736 üzenetére

    U5 téma:
    Köszi Ponti a tanácsokat.
    Frissítettem a firmware-t. Most ha USB-ről töltöm kiírja, h egyáltalán töltöm <CHARGING>, Eddig csak azt írta ki, h <USB Connected>, + még ha feltölt azt is , h kész a töltés... no hát azért ez egy elvárás. :)
    A hangzásokat szinte mindent a gyárin értéken hagytam (igaz így is be voltak állítva az effektek 0tól eltérő értékre), csak az EQ tettem másikra. Ma az új FW-el is 10 és negyed óra alatt lemerült. :F
    Az első példányhoz vettem uott egy 220Vos töltőt. Azzal feltöltöttem fullra, kikapcsoltam, fél nap múlva használtam volna, meg sem mozdult, azt mondták a boltban, h az a töltő lehet nem is elég vegyek egy nagyobb teljesítményűt, le is foglalták, de mondták, h addig ne vegyem meg, amíg USB töltéssel nem megy rendesen, mert az USB-s töltés biztos.
    Szóval a nagyobb teljesítményűt töltőt még nem vettem meg, mert sztem vmi nem jó a készülékkel, de nem az enyémmel, hanem a szériával. :( Igaz, h be vannak állítva a hang effektek, de 6-nál többször nem néztem rá a képernyőre, h hogy áll az aksi, a képernyő így összesen 2 percnél tovább nem világított, csak a rádió ment. Szerintem ez édes kevés ez a 10 óra a gyárilag megadott max24-hez képest. :F Szerinted egy 220as töltővel lényegesen nagyobb üzemidő elérhető? Úgy értem, h jelen esetben nem +20 perc, hanem mondjuk + 5 óra?
    Egyébként a hangja sztem nagyon szép, de hát ez egy szempont is volt a vásárlásnál. :)
    Akkor ezek szerint senkinek nincs U5-öse? Jó lett volna hallani h Vkié bír 20órát simán. :(
    Minden jót!

Új hozzászólás Aktív témák