Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajkó22

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tapasztalta már hasonlót és talált rá megoldást.

    Nyáron rendszerfrissítés után kezdett jelentkezni egy olyan jelenség, hogy chat fej megnyitásakor az állapotsávon mindig felugrik egy értesítés, hogy kikapcsolhatom a felugró ablakokat. De én nem akarom kikapcsolni, mert akkor nem lesz chat fej. Én azt az értesítést szeretném eltüntetni, ami figyelmeztetésnek ugrik fel az állapotsávon.

    Mellékelten képet raktam fel az állandóan jelentkező értesítésről.

    Ez az értesítés ugrik fel mindig, még ha lezárom és feloldom a képernyőt:

    Itt az értesítésnél elhúzom jobbra és a beállításoknál csak kikapcsolni lehet:

    Ha kikapcsolom, akkor nem lesz chat fej, viszont nekem kell chat fej, ezt az értesítést nem akarom látni:

    Itt egy másik beállítási hely, itt hiába kapcsoltam ki, akkor is felugrik ez az értesítés:

    Remélem találkozott már ezzel a problémával és megoldást is tud ajánlani. :))

  • Lajkó22

    csendes tag

    válasz snakebait #6432 üzenetére

    Szia snakebait!

    Köszönöm az ötletet! :) Próbálgatom, néha felvillan ugyanúgy, de 1 másodperc múlva eltűnik és nincs ott folyamatosan az állapot sáv felett és az értesítések között.
    Viszont mint írtam néha mégis felugrik, nem értem, pedig bepipáltam, hogy tiltsa. :W Talán a háttérben fut az alkalmazás és van egy pár tized másodperc míg aktiválja a dolgát a program és tiltja az értesítést.

    Egy fokkal jobb a helyzet, valamit segített a program, ezért köszönöm. :R

    Bár nem értem, hogy miért kell az androidnak külön program, hogy ezt az értesítés hanyagolja. :F

Új hozzászólás Aktív témák