Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Cunaja #970 üzenetére

    Ezt most komolyan írtad ugye? Mert viccnek elég durva.
    Istenem... Ennyire leszarják az emberek a magánszférájukat? Te szeretnéd, ha bárki tudná milyen keményet szartál reggel?
    Kurvára sarkítottad a dolgot.
    Persze veszek képcsöves tv-t. De miért is vennék? Van olyan lapos ami nem figyel...
    Faszbúkom nincs. Pont az ilyen dolgok miatt...
    Bocsánatot kérek, hogy engem érdekel az, hogy kibaszottul senkinek semmi köze az életemhez. Ha szeretném, hogy tudja valaki, hogy milyen cipőt vettem a héten akkor megmutatom neki.

    Úgy látom ma már ez az álltalános.. Az emberek elfogadták, hogy bizonyos réteg úgy szerezzen rólunk információt ahogy akar... El van kurvulva a világ és sokan még lendítenek is rajta...

    Nem értem a reagálásodat, bár sok mindent nem értek veled kapcsolatban. Mondjuk nem is érdekel...
    Gratulálok a csodálatos hozzászólásodhoz, amiben nyilvánvalóan azt élteted, hogy jó ez így ahogy van.
    Ráadásul egy telibekúrt telefon miatt, mert leírtam a véleményem, hogy ez igy rohadtul nem jó.

    Hiába... Szépen eljön az idő, hogy elöbb hoznak ki az égő házból egy telefont vagy akármilyen tárgyat az emberek mint egy embert vagy állatot...

    No mindegy... Úgy látom már egy off topikban sem lehet bármiről normálisan beszélgetni...
    Azt hiszem magatokra is hagylak titeket.

    Igen Cunaja... Miattad... Úgy látom a múltkori nézeteltérésünket még nem heverted ki és irritállak.. Nem baj... Megértem, ha így van... Nem kell tovább elviselned.

    Na Pá..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák