Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadusz262

    újonc

    Sziasztok!

    Napok óta foglalkozom a BIP kérdéssel. Az igazat megvalva a sigma rox kiliórám mellé kellene egy karóra ami nyilván tud gps-t hozzávetőlegesen pulzust alvásmonitort stb, és nem egy bumszli nagy dög, sportos és jól is néz ki. Többen ajánlották a pacet, de úgy láttam az semmivel nem tud az én igényeimhez többet mint a BIP! Eredetileg egy garmin forrerunner 35 volt a kiszemelt, csak az csöppet húzós árban van egy kiegészítő órának az edzéseimhez!

    Engem az okosóra funkciói nem túlzottan érdekelnek, ami fontos lenne hogy stravara feltudjam tölteni, illetve hogy olykor a gpx-et más alkalmazásokhoz pl térkép stb-hez kitudjam nyerni belőle! És hogy vezeték nélkül kapcsolódjon, mert ugye a rox az vezetékes és nem akarom kinyírni az aksiját, illetve hogy nyilván egy hosszabb 8-10 órás bringázást is tudjon rögzíteni ha nincs nálam a telefon akkor is!
    A kérdés hogy ez menni fog e! Tudom olvastam hogy a notify app elvben tud ilyet, gondoltam letöltöm és kipróbálom, de a letöltés után szembesültem vele, hogy hozzácsatolt óra nélkül bele sem tudok kukkantani az appba! Szóval nem szeretnék lukra futni, mert felesleges 20 rugóm sincs, hogy elszórjam még egy olyan órára ami számomra kedvező cuccokat nem tud megoldani. Nyilván a notify 1000-es prémium díjja rohadtul nem hat meg (gondolom ez éves lehet, ugye, nem havonta kér egy ezrest?)

    Szóval egy megnyugtatást vagy meggyőzést szeretnék hogy megvehetem az órát, és működni fog e amit akarok!

    A válaszokat előre is köszönöm!

  • vadusz262

    újonc

    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne hogy a GPS jelvételi idejét lehet valamilyen appal változtatni? Nekem kissé ritkán vesz jelet, a montizáshoz, és ezért kérdem, hgy lehet e ezt állítani, és nyilván azt is hogy a glonas + GPS játszik e benne?
    Saját appja van fent meg az amazfit notify

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák