Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz raverke #3938 üzenetére

    TRX-et ezzel de mással sem fogsz mérni szerintem. Ha pulzust szeretnél mérni, tedd mi fitben automatikusra és 1 percre a frissítés gyakoriságát. Ez a legjobb amit ki tudsz erre az aktivitási módra hozni szvsz. Hidd el, nem mért rosszul csak nem erre az aktivitás típusra van kitalálva a futópados mérés hanem valódi futópadra. Mindenképp próbáld ki futópadon vagy sima futás/kerékpározással. Én a Mi band 2-t teszteltem az jól mérte a pulzusomat futópadon amin szintén volt pulzusmérő (kicsi volt az eltérés).

    Nekem is csak 2. napja van meg a Bip, ma munkából haza bringázást mértem. 151-es max pulzus, 121-es átlag, 3.8km-en 14 perc alatt rengeteg piros lámpával. 4 perc aerob, 6 perc intenzív, 4 perc könnyű mozgást rögzített ami teljesen helytálló mert volt egy hosszabb egyenes szakasz ahol kicsit tudtam hajtani.
    A sebességet picit furán méri de az is használható (bringa computer nyilvánvalóan gyorsabban tud frissíteni, mint a GPS viszont a felszinkronizált adatok helytállóak a telefonon visszanézve).

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák