Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Victoryus #7221 üzenetére

    Ha használod a mi fit-et és rendben frissíti az agps infókat akkor pár másodperc alatt befogja a gps jelet (erre való az agps), nálam így működik, én pár naponta mikor eszembe jut akkor elindítom a mi fit-et.
    Az alvásra meg annyit tudok, hogy 1 db gyorsulásmérő van benne, az van a csuklódra rögzítve. Mégis mit vársz tőle? Tudom hogy van aki elvárná hogy még azt is detektálja a szerencsétlen óra hogy nyitva van a szeme vagy csukva. Volt itt olyan kritika, hogy miért nem tudja hogy ő már felébredt, igaz hogy ne szállt ki az ágyból hanem ugyanott fekve olvasgatta a telefont, de hát akkor is... :W

    Nem igazán értem ezeket a túlzott elvárásokat, az összefoglaló és a fórum nézegetésével, az árcímke tanulmányozásával kb leszűrhető hogy ez miről szól.
    Én pl. tökéletesen meg vagyok vele elégedve, egy játékszer ami jelez értesítéseket és hívásokat, futás közben úgy-ahogy a pulzust is (át kell raknom a jobb csuklómra, úgy meglepően pontos, és ez a többszörösébe kerülő csuklós eszközöknél is így van). Még felül is múlta a megfelelően alacsony elvárásaimat, úgy érzem hogy kimondottan jól döntöttem, semmilyen ezen túlmutató bohóckodásra nincs szükségem.

    Látod, ember és ember különbözőek... :)

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák