Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • urban racer

    senior tag

    üdv, úgy fest hogy az emag akcióban sikerült bevásárolnom szépen:)
    Vettem egy gen8at itthoni használatra, mert olyan dögösen néz ki, és imádom a szerver cuccokat ;) Vettem bele 8 G ramot meg 2 db 1 TB wd blue-t. Jövő héten benevezek egy Gtx750tire... Utána összeteszem a kezem, hogy elég legyen a táp... Bár úgysem, úgyhogy tápcsere és procicsere... Keresgélek valami aktív hűtés után, de lehet maradok a 35w TDP-s 3470T-nél...
    Mondjuk ha a lapnak kell 20w, proci 35w, vinyók 10-15w vidkari 60w, akkor még elvileg belefér a 140wattba :U

    Vettem egy másikat is, az komoly használatra lesz, 24/7ben fog menni egy másik(még régi p4-de 10 éve megy 24/7ben, CF kártyáról, egyedül a táp pusztult meg benne) mellett, amin mikrotik osztja a netet. A gen8ra windows szervert húzok, 4 db fullHD IP kamerának a képét kell rögzítenie-egyenlőre... Ezért is kapott 2 db 3 Tb-os WD purple-t. Azon szerintem minden marad gyári, max ha kíván még egy kis Ramot megkapja a másikból, idővel úgyis bővítem az otthonit 16Gbra...

    Remélem leszek annyira elégedett ezekkel, mint a régi HPval... 3 éve volt akksicsere a szünetmentesben, úgyhogy lassan meglesz az 1000 nap uptime azzal ;] Most úgyis szét kell rombolni a rendszert, cserélek akksit a szünetmentesben, meglátjuk ki bírja tovább :DD

    "Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Új hozzászólás Aktív témák