Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csusza`

    senior tag

    válasz DreadZozzy #1862 üzenetére

    A hülyeségről adott embereket képtelenség meggyőzni.
    Ugyanez az ember most a fejébe vette, hogy neki adatbázisszerver KELL, mert egy darab készletező programot használ KÉT darab gépen. Én nem vitatkoztam vele, az KELL, mondtam neki a Microservert, az hülyeség ilyen célra, mert sokat fogyaszt... Meg nem kell az adatokat tükrözni, van jó backup software Windows alá... Erre megvett egy HP Compaq 6000 fekvő házas gépet C2D procival, 2GB RAM-mal 18.000-ért, és örült, hogy milyen jó bizniszt csinált.
    Most megvette a Microservert otthonra, na ezen legyen türközve az adat... Szóval... Hagyjuk.

    Sikerült a W10-et feltelepítenem. Ehhez csak az ILO-t kellett firmware-updatelni, meg BIOS-t frissíteni, aztán ezt a Provisioning-et. Na most, be tudtam lépni végre ebbe, beconfigolni a RAID-et, egy sima ISO-t betallózni neki pendrive-ról... Szuper, 3 nap szívás után... Sebaj, legközelebb már tudni fogom.

    Egyébként hagyományos flashdrive installerrel szerettem volna telepíteni és a telepítés során betallózni a driver-t, de mindig eldobta. Most már nyugodt vagyok.

    Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

Új hozzászólás Aktív témák