Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolbászevő

    csendes tag

    sziasztok

    Nem rég vettem egy Hp nx9010 es gépet,egyből lenne több kérdésem remélem tudtok segíteni.
    Az első kérdésem az lenne hogy az akkumulátor oldalán vannak azok a kis ledecskék ha megnyomom kigyullad :DD az összes ledecske ami az én olvasatomban azt jelenti hogy teljesen fel van töltve berakom a gépbe bekapcsolom elindul a gép feláll a rendszer majd egyszer csak kikapcsol :O ,kihúzom az aksit megnyomom a gombot az összes ledecske világít visszadugom megint elindul majd megint leáll. :O
    tudom mindenki azt mondja hogy halott az aksi de ha kihúzom visszadugom megint elindul majd pár mp 30-50 leáll .Nem e lehet ez érintkezési hiba.
    Azok a ledek a töltöttséget az állapotot jelzik vagy nem mérvadó??

    A másik kérdésem a következő jelenleg 352 mb ram helyezkedik benne erősen bár nem tudom ez hogyan adódik össze de ennyit mutat,az egyik kingstrom zd 7000/256 2,5v,a másik ,Nanya 128MB DDR 266MHZ p2100 as Nem vagyok nagy gépes tehát nekem nem sokat mond de úgy gondolom elférne benne még egy PÁR MB HOZZÁ,viszont azt is olvastam hogy max 1 GB ig bővithető max 2db 512MB tud kezelni ez valós.
    Ha tudtok valamit a dologról azt megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák