Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zxricsi

    újonc

    Hali!

    A DLC ugyanolyan első osztályú mint maga az alapjáték, elég nagy térkép kiegészítéssel és új ellenféllel (eddig még csak a tűzfújó farkasszerű izével találkoztam közvetlen a bejáratnál a nevét nem tudom fejből, plusz itt nem corruption gépek vannak hanem valami más, amik még erősebbek és lilás a színük) és egy új Tallneck-et amit össze kell rakni. A látványvilág ugyanolyan lenyűgöző, állítólag lesznek új ruhák és fegyverek is benne, de eddig még nem találkoztam olyan kereskedővel aki ilyesmit árult volna. Ezen felül kapunk plusz 10 szintlépési lehetőséget, tehát a max lvl. a 60 lesz és 1 új skill fát ahol a lovaglást és a "megszelídített" gépeket tudjuk tápolni leginkább (ez már nagyon kellett a játékba sok olyan funkciót érhetünk el amit már az alap játékba is be kellett volna tenni pl. lóhátról növények felvétele)
    Én is előre megvettem még pre orderként és alig vártam hogy játszhassak vele. Sajnos a munka mellett csak kevés időm van rá, de ma is felkeltem hajnalban hogy tolhassam. És az előttem szólóhoz hasonlóan én is a Witcher 3 GOTY -t tettem parkolóra miatta, pedig mind a két játék hihetetlenül jó. Én olyan 40%-nál jártam a NG+-ban mikor kijött és onnan mentem fel az új területre és illeszkedik az alapjátékba, bárhonnan elkezdhető de ajánlatos a lvl. 40.

Új hozzászólás Aktív témák