Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz VágniValó #651 üzenetére

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Kipróbáltam én is tegnap. Épphogy csak a főcímig mentem, mert már késő volt - ma lesz a főpróba -, de azt már most látom, hogy a grafika eszméletlenül szép, és nagyjából a játékmenet is maradt a Zero Dawn-nál megszokott. Ez jó, mivel egy jó hónapja nyüstölöm már az előző részt, hogy begyakoroljam az irányítást...

    Viszont - ha már az irányításról van szó. Én a fegyverválasztó-gyűrűt (vagy minek van írva, elég fura így magyarul) a TAB-ra szoktam tenni, most viszont hiába állítom be a gombkiosztást, ugyanúgy a térképet nyitja meg TAB-bal, mint alapértelmezés szerint. Pedig törlöm a régi hozzárendelést és berakom a TAB-ot, mint aktiválógombot, mégsem működik...

    Szintén szokni kell, hogy több gombot használunk, már nem tudom, mit mihez rendeljek, ráadásul a megszokott billentyűk beállítása szinte mindig konfliktust okoz mással, nagyon úgy tűnik, sok gombot újra be kell gyakorolni menet közben, hiába játszottam a Zero Dawn-nal sokat, ha a kiosztás nem ugyanaz, mint ott volt.

    Horizon: Zero Dawn Shield-Weaver

    Horizon: Forbidden West alapöltözék

    Még egy apróság: Ugyebár Aloy az elején mondja, hogy elveszítette a cuccait - ezzel akarták magyarázni, miért kell mindent újra megszerezni -, viszont az tisztán látszik, hogy a Zero Dawn-ban megszerezhető Shield-Weaver páncélt viseli alapból, csak persze azóta már más lett a neve. Érdekes. Pedig igazán benne hagyhatták volna, elvégre aki annak idején megszerezte, sokat segített a játék későbbi részében. Mindegy.

    Nézegettem a skilleket is, elég furának tűnik így ránézésre, meg az már most látszik, hogy a képességeket és a cuccokat össze kell hangolni, hogy hatékonyan működjenek. Külön tetszik, hogy ezentúl figyelni kell harc közben, nehogy felrobbanjon valami a robotokon, máskülönben oda a loot nagy része. Az értékes alkatrészeket le kell lőni róluk, persze az sem mindegy, milyen nyílvesszőt használunk... érdekes. Jó lesz ez, mindenképp az idei évben egyike azon keveseknek, amit megérte megvenni. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #664 üzenetére

    Jut eszembe, akik előrendelték a játékot, elvileg kaptak pár cuccot, viszont én - egyelőre - ezeket nem látom sehol. Gondolom, a ládánkban lesznek, hiszen amikor felszedek valamit, ami már nem fér, írja, hogy a ládába lett küldve. Kérdés: Ez a láda hol van? Településeken, gondolom. Eddig még nem találtam meg, remélem, később meglesz.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Semmi, megoldódott. Bocsi. :B

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Elrood #717 üzenetére

    Igen, olvastam, át is állítottam egyből. Köszi. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz FireKeeper #719 üzenetére

    Nekem pár lefagyáson kívül nem volt probléma, persze elég baj, hogy előjöttek, de szerencsére egyiknél sem kellett nagyon messziről újrakezdenem. Teljesítmény- és látványbeli gondom nekem nem volt, bár én könnyen beszélek, a 4080 bőven bírja a full beállítást, pláne, hogy a monitorom miatt 60 FPS-re korlátozom a játékot.

    Ami nekem nem tetszik, hogy a Zero Dawn-nal ellentétben itt nincsenek ott a kis ikonok az ellenfelek feje felett, ha keresnek, vagy észrevettek, így gyakorlatilag alig tudom őket megtalálni a sok tereptárgy (fű, stb.) között. Ezt kár volt kivenniük, néha percekig keringek, mire egy lázadó táborban megtalálom azt az egy nyomorék ellenfelet, ami miatt nem tekinti teljesítettnek a küldit.

    Tegnap fejeztem be a DLC-t, az alapjátékkal együtt 95 óra 15 perc volt az aktív játékidőm, pedig még így sem csináltam meg mindent (az arénaharcokkal, a vadászpróbákkal és a géproham játékkal egyáltalán nem foglalkoztam, annyira nem érdekel ez a része). Az összesítés szerint a főjátékban 77.26%, a DLC-ben pedig 79.24% volt az eredményem.

    Pár apróság hiányzott, pl. a háborús totemekből csak egyet találtam meg, de remélhetőleg a New Game+ során ezek is meglesznek. Ma kezdek új játékot, kíváncsi leszek, miben lesz más a New Game+.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák