Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz i-sti #63651 üzenetére

    Annyi bajod van azzal az autóval, mondtam én, hogy GD-t kellett volna venned! ;]

    • Szerintem a kategóriát tekintve egész ügyes a futóműve, nagyobb sebességnél is stabil és nem dobál az úthibákon, mint más olcsóbb autók.* Elcsépelt gondolat, de kicsit olyan gokartos, legalábbis a H&R rugókkal. :D
    • Hangszigetelés van - a WagonR-hez képest, amiben egyáltalán nincs semmi, mindenképp halkabb, nem is kevéssel.
    • Nem rozsdásodik annyira - az enyémnek csak a hátsó sárvédőívei, de most (remélem) rendesen meg lett csinálva.
    • Szerintem tök jó minőségűek a műanyagok, sokszori levétel után is ugyanolyan feszesen vannak, a WagonR-ről pl. ez nem mondható el, és a Suzukiban tapintásra sem olyan jók.
    • Pályán a legnagyobb zajforrás a menetszél, de az sem olyan mértékű, hogy ne lehessen beszélgetni normál, nem emelt hangerővel, a rádiót sem szoktam feljebb tekerni.
    • Van műanyag a kerékjáratokban, még ha nem is teljesen burkolták ki, de van.

    * Amikor mentem a fényezőhöz az autóért egy hónapja, egy viszonylag új Mazda 6 kombival taxiztam. Picivel kényelmesebb volt ugyan a Jazz-nél, de nem éreztem sokkal jobbnak. Többet vártam volna tőle, ha már két kategóriával feljebb van, meg a futómű konstrukciója is magasabb szintet képvisel, de valahogy mégsem jött össze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák