Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Kbali #6432 üzenetére

    Marmint hogy miert gondolom, hogy a kemenyen fizetos letiltas fele terelik a usereket?
    Talan mert semmi mas ertelmet nem latom a _minimalis_ penzfelveteli limitnek (aminel kevesebb nem allithato). De ha van mas elmeleted, ki vele!
    [Megjegyzem, OTP-nel semmin nem csodalkozom. A ferjem mar ugy tanitja a triggereket adatb-bol, hogy elmeseli, hogy az amex kartyan kondilista szerint aktivalas es szamlazaras kozott _barmikor_ terhelhetik az eves kartyadijat, es valahogy "veletlenul" egy szinte teljesen lehasznalt keretu kartyara pont sikerult abban a 1.5 napban megtenni ezt - utana vissza lett toltve pont a karytadij miatt egy keves -, amikor egyuttal beterhelhettek a kerettullepesi dijat is (meg talan valami kamatot is). Erost gondolkoztam, hogy megkerdezem a PSZAF velemenyet ezen gyakorlattal kapcsolatban, de vegulis mar nagyreszt ignoraljuk az OTP-t, ugyhogy nem jott meg az az utolso csepp a poharban, ami miatt nekiduralnam magam a levelirasnak, na meg mostanra mar 4 eves a sztori, ki tudja ugy van-e meg, es csak a hecc kedveert nem hiszem hogy barki kifizetne egy ilyen dijat.]

    szerk. ujraolvasva, talan nem jol fejeztem ki magam az elozoben...
    A ket opcio:
    - atmenetileg nem talalt kartyan biztos ami biztos, netbankon lehuzom a napi kp.felveteli es vasarlasi limitet is 1000 Ft-ra, esetleg ha nem volt aktiv radobom az sms ertesitest, es keresem a kartyat
    - amint par orara nem tudom hogy hol van, egybol tiltom jo penzert
    Mivel otp-nel a minimumok 50e-ben vannak megallapitva, az elso kiesik. Ez az ami szerintem minimum nem etikus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák