Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    senior tag

    válasz sifarr #32500 üzenetére

    persze, próbálkozni lehet, nálam nyilván hiába is tennék. jó eséllyel nem is fog felhívni a prémium bankárom, ha csak nem teszik kötelezővé neki, mert amúgy tudja, hogy mi elég tudatos ügyfelek vagyunk

    de ha bankszinten halásznak a zavarosban, és ez a levél egyértelműen annak a jele, hogy ezt tervezik, akkor lehet kapás is

  • Boond

    addikt

    válasz sifarr #32500 üzenetére

    Ez egy általános gyakorlat. Amikor a Takaréknál számlacsomagokat változtattak, szépen mindenkit presszionáltak abba az irányba, hogy az már megszűnt lejárt, régi csomag, és az újra "kell/kellene/ajánlott" váltani. Ugye mondanom sem kell, hogy ez az esetek nagy többségében beszokott válni, biztos vagyok benne, hogy hiába prémium banki ügyfél valaki, akkor sem biztos, hogy foglalkozik ezzel, érdekli egyáltalán. Vagy csak bízok az illetőben.

    *Bár azok nem prémium csomagok voltak. A prémiumosoknál is lehet vmilyen motiváció, amiért át kell rakni őket az újba. ;] Egyébként, gondolhattak volna arra, hogy legyen 3 éves limitje és nem kell telefonálgatniuk ;] :U

    Egészen biztos vagyok abban, hogy sok ügyfelet sikerül majd átterelniük, az új csomagokba. Biztos vagyok abban is, hogy soknál nem is lesz meglepetés, mert nem foglakozik vele, vagy csak sokkal később, hogy ha rákérdez ezért miért vontak le, ha stb..

    Nekem is állandóan mondták, hogy hú ez régi váltani kéne, mert egyébként is... de nem került rá sor. Mert nem volt szándék rá... de aki nincs képbe, annak beállítják, úgy, mintha kötelező, fontos lenne vagy hasonló.

    Ha meg nem jön be, akár a csomagot is lezárhatják, bár ez szerintem nem fog megtörténni, hacsak nem csinálnak vmi nagy takarítást. Yettelnél volt ilyen pár éve, kitakarítottak sok régi már nem értékesített, de még létező csomagot.

    Még MBhnál sem takarítottak talán, pedig ott lenne miket megszüntetni, egységesíteni. Az új csomagoknál viszont soknál automatikusan lejár pár év után... Rafi másképp oldotta meg, de lényegében az is folyamatosan változó csomaggá vált, az új.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák