Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    A közelmúltban volt némi változás, a Huawei MediaPad M3 táblagépemen beállítottam, hogy a megjelenés olyan legyen, hogy több hely legyen a hasznos információknak.

    Ma vettem észre, amikor megérkezett az egyik jóváírás, hogy a CIB mobilapplikációban is már van reklám, vagy korábban nem vettem észre, vagy kijelzőmérethez (felbontáshoz) igazodik. Mondjuk emailben is kaptam reklámot tőlük, de egyrészt mindenhol ajánlgatnak extra szolgáltatásokat (nyilván azoknak, akiknél látják, hogy a havi bevétel lehetővé tenné, hogy ezt + azt rendeljenek, különböző biztosításokat stb), másrészt az előző két bankom sokkal agresszívebben tette, és harmadrészt ha idővel utolérik amazokat ezen a téren, akkor érvénybe lép az első pont, telefonon csak azok érnek el, akik fent vannak a névjegyzékben, és a CIB Bank mobilapplikációja, illetve a jelenlegi kondíciós listája számomra a legfelsőbb kategóriát képviseli. Ezt a két reklámot, meg elviselem. Az Adguard egyébként kiszűrné, csak úgy nem tudnék belépni :P

Új hozzászólás Aktív témák