Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz beers #6859 üzenetére

    Hat remelem, hogy nem kotelezore teszik, mert nalunk is a csaladban tobb Zero van.
    Szerintem en nem fogom megkapni a levelet, es felszolitom erre a csaladtagokat is...
    Amugy az Axa eljatszotta ezt, vegul csak arra tekintettel, hogy egy ismerosemmel voltam ugyintezni, megszuntettem azt a szamlat, addigra 7e Ft-ot gomboltak le a visszajaro 8e kartyadijbol (en azt hittem, eleve nullan hagytam ott, hat sajna nem, mert a nullasoknak felajanlottak a tartozas torleset es nullaval kiszallast).
    De az tuti, hogy a Zero-nal ket okbol se fogom hagyni, hogy egyoldalu modositassal atrakjanak: egyreszt azert, mert hiteltorlesztesi szamla, es a THM-ben a szamlavez. dij nullaval van; masreszt mert itt azert nagy a tet, havi tobbmilla atforgatas volt azon a szamlan ami ingyen ment. Szoval itt kuzdeni fogok.
    Most derul ki, milyen kar volt hagyni az Axa-t, mert felbatorodott a tobbi bank, hogy me'gis lehet egyoldaluan modositani.
    (Bar tegyuk hozza, szerzodest bontani talan van joguk, masik csomagba automatikusan - ahol a nem valaszolas mar automatikus - atrakni tuti nem kene joga legyen a jogszabalyoknak legalabb a szelleme szerint.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák