Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Na most hivtak a Raiff-tol, de se nem a panasz miatt, se nem a korabban kert visszahivas miatt, hanem a felmondas miatt. Es allitja, hogy reszukrol rogzitett a beszelgetes (majd kerek hozza azonosito szamot).
    Az ugyintezo kevesbe van kepben, mint en! A beszelgetes egy reszeben azt allitotta, hogy az en osszes (6 db!) szerzodesemet felmondjak (fszla, kieg. premium, 3 dev.szla, hitelkartya). Aztan miutan ezt eroltettem, hogy akkor velem van baja a banknak (direkt provokaltam) hogy mindenemtol meg akar szabadulni nem csak a premiumtol, akkor elobb azzal kezdte hogy nem szemelyes mert minden premiumosra igaz, aztan azzal, hogy hat o csak a folyoszamlarol tajekoztat. Mondom akkor az 1 vagy 2 szerzodes felmondasa? Szerintem nem is volt tisztaban vele, hogy ez nem egy db premium szamlaszerzodes...
    Kivancsi leszek, mivel hiv vissza:) Pont jokor, mert lesz municiom az mnb panaszra, pont azt nezegettem mikor csorgott. [Azert kiemelten vicc, hogy ezek a premium ugyintezok. Lehet hogy atlagusert kezelni-leszerelni tudnak, de hogy ha kicsit is odakerdez az ember akkor mar hebeges jon, az szegyen.]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák