Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    Csatlakoznék a gépeiket megmutató PH-sok köréhez! A képek mind kisebbek 1M-nál. :R

    Íme, nekem ilyen leledzik jelenleg, képek a gépről: [link] [link] [link] [link] (ez az 1 kép 1,4M) [link]
    Ezek régebbi képek, a monitorról és a billentyűzetről. Az egér már G5 ! [link]
    Az előlap (a rack már fekete, és alu, a jobb oldali forgatógomb helyén ATI matrica, a kapcsolók felett és alatt zöld illetve pitos LED-ek, az FDD fekete már): [link] [link] [link]
    És a 4 fekete venti a HDD-k előtt: [link]

    Majd csinálok még frisebb képeket is...

    HGyu

    [Szerkesztve]

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Shodan #1746 üzenetére

    Ahhhhh, köszönöm, köszönöm! :R

    Még majd fogok csinálni képeket, hasonló szellemben, hasonlóan (és szerintem is) jó minőségben... Amúgy senki sem kell, hogy azt higgye, valami über (100 ezer +) fotógéppel készültek. Egy mezei Kodak C360-nal. 26e Ft volt a Tescoban. Csak hát a fényképezés is észjáték, és nem feltétlenül jó, ha auto-n fotózok mindent. :D Nem azért tették bele pl. az éjszakai üzemmódot. Haha. Hogy /ON is legyek:

    A táp Codegen ám! Aki hiszi elhiszi, aki nem, annak meg üzenem, hogy én moddoltam! :P És köszönöm a dícsérő szavakat a gépre nézve, a gép nevében is!

    :C

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Gergo_pet #1753 üzenetére

    1. Winner_hun! Le ne szedd azt a képet a tárhelyedről, mert baromi duuuuuurva... :) Megnéztem az eredeti képet is, és tényleg... tényleg csaj formája van. Hehe.

    2. Gergo_pet! A harisnyázást ügyesen csináltam, majdnem gyárival vetekszik szerintem, tényleg jó. Köszönöm.
    Az a 4 winchester elmegy 6-nak is. :DD És mégis állandóan törlök, rendszerezek, archiválok. A kettő többlet winyó onnan adódik, hogy a mobil racket nem vetted figyelembe, na meg nem tudtad, hogy USB rackben is van egy 40G-s Maxtorom. :) Naszóval, nézzük is csak sorjában, legyen felülről lefelé:

    - A ház legtetejében figyel a rack, 80GB-os Maxtor PATA HDD-vel. 1 partíció, címkéje nagyon kreatívan: transfer.
    - Az első látható winyó középtájon: Maxtor PATA 160G, rendszerwinyó, meg egyéb adatok. Partíciói: system (10G), winxp-64 (8G), programs (22G), data (50G), other (50G), misc (13G).
    - A következő kettő két egyforma Seagate 80G-s, SATA. Ezek egy RAID-0 tömböt alkotnak, hogy néhány program extra gyorsan töltődjön és fusson (Der Zugsimulator - ZuSi, Microsoft Trainsimulator, Need 4 Speed Most Wanted, Oblivion, Call of Duty 2, ez a teljes lista jelenleg). Ezen a winyón van továbbá mindkét windows pagefile-ja is. Az egész egy 160-as partíció, címke: raid-0.
    - A legalsó szerkezet nem régen gazdagítja gépem, egy 250GB-os Maxtor PATA, egy partíció: storage.
    - Ami nem látható: az USB rackes 7200rpm-es 40GB Maxtor... Azzal járok az ELTÉ-re. :P Szintúgy egy partíció a teljes lemez: usb.

    Ezek alapján két dolog tűnhet fel mindenkinek: imádom a Maxtort, valamint rendszerezésmániás-és-partícióit-következetesen-elnevezgető-papucsállatka vagyok. :DDD

    Komolyra fordítva a szót: Ha valamit nem tudnék letörölni, az a Columbo összes és a Dallas összes epizód lenne... :C

    A kis négyzet az nem is mod, a gépház alapból ilyen. Felülről egy 8 különböző színben színeváltoztatós LED világít be, mindig csak oszcillálgatva magában. Nagyon olcsó kis házacska volt, árat nem mondok, de 10k alatt volt a Mistralban (házat, meg nem tönkremenő dolgot merek ott venni :U ).

    Viszont amit vártam, de senkinek fel sem tűnt, az a táp... Ki-mit-hogy-miért mond a jószágról? Én meg itthon kuncogva fogom olvasni. Hehe.

    Utószó: Winner, mégegy gratula a kábelcsajhoz! Többiek: kedves tőletek, hogy tetszik nektek a gépem!

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Gergo_pet #1762 üzenetére

    1. Zsugorcsövet direkt nem tettem rá, mert nem világít UV-ben. A lenti nagy fekete szigetelőszalag, ha jobban megnézed, egy 3,5mm-es tüskesorból és két jumperből kialakított csatlakozót takar, hogy az oldallap eltávolítható legyen a géptől. A többi szigetelőszalag előfordulás is mind mind csatlakozónál van.
    A kötegelőm közben elfogyott, mert a készlethez alig adtak. :(
    A ventiknél a két szál vékonyka vezetéket minek kötegeljem a nála sokkal vastagabb kötegelővel? És azt hiszem igazad van. Tényleg messze a gyáritól. És amatőr (a szó jó értelmében)! :D :DDD :D
    2. Maguk a kis ventik is már több évesek (P2 hűtők voltak valaha), és mennek azok 5500-6000rpm-en is, és 12V-on járatom... :Y A kis oldalsó, és a táp ventijei picinyek. Az első négy az már 8 centis, AT-s tápokat szolgáltak fiatalkorukban. Jelenleg racket, CPU-t, VGA-t, és a saját ventiket összeszámolva 17 példány üzemel a gépben. 2db ráadásul 12 centis. Miért? Biztos hallottál már mozdony szellőzőventillátort (12,5kW a teljesítménye) felpörögni. Az aláírásom megadja a választ, miért is szeretem a hasonló hangokat, mint pl a mozdony. :)
    3. Minden lényeges a 2-ben benne van. Talán annyit, hogy a csapágyak már 10 év lettek gyártva, akkor még minőséget produkáltak. Mind siklócsapágy, én megkentem őket, semmi gond velük.
    4. Az őszinteségért mióta kell bocsánatot kérni!? Látszik, hogy építő jelleggel írtad, amit... Tehát nem megsértődöm, hanem megköszönöm, és igyekszem figyelembe venni!

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz .:Kristian:. #1770 üzenetére

    Szép!

    Ha igaz, hogy a moddolt gépek a tulajdonosaik lelkét tükrözik, akkor Neked valóban igen színes egyéniséged lehet... :R

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz rlazol #1807 üzenetére

    Én is ezen a véleményen vagyok!
    A mod az a házi. Egyedi. Ezért tud nagyon bántani, hogy moddingkiállításon a gép kinézete (Általában pénztárca föggő) többet számít. Nem a beleölt munka van figyelembe véve. És ugyanakkora eséllyel indul az, akinek van X százezre UV cuccra, meg vízhűtésre, meg egyedi szitanyomott oldallapra, mint aki szaktudással, de szintén egyedi mod-ot készít. Engem csak ez zavar. Tehát szerintem is a mod az maradjon a házi készítésű cucc, stb...
    Mint anno az amatőr rádiósok... :)

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák