Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marinea2

    addikt

    válasz KAMELOT #73094 üzenetére

    Lesz igerem! :D :P

    Asztal maradhat? :P

    "Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

  • Rottweiler89

    aktív tag

    válasz KAMELOT #73094 üzenetére

    Köszönöm szépen, igyekeztem. Bár a korábbi terv nagyon nem ez volt, már így alakult. :DDD Ez van, amikor elkap a gépszíj, és nem tudok leállni. De már muszáj lesz, ezen kívül még összeraktam, vagy éppen módosítottam három konfigot, vegyes teljesítménnyel, mindet otthonra, amikor szüleimnél vagyok. Egy low budget játszósat, meg két retrot(ide kell még majd egy hűtés, mert a gyári az förtelmes). Ha érdekel valakit, megmutatom őket is, meg majd teszek még fel erről is, ha nem probléma. Őszintén szólva büszke vagyok rájuk.
    Széket én is vettem, mert a négylábú konyhai nem igazán volt hozzáillő, meg kényelmes. :D Második ilyen székem, otthon is ilyen van, kicsit módosított a gyártó rajta, nem is egy 40-60K-s cucc, de nekem baromira megfelel, és kényelmes, a korábbi tapasztalat miatt vettem ugyanezt.

    Angie™
    Pár év? Egy hét se kell, ha be van kapcsolva, és a szűrők, Mesh-ek tele vannak porral. Bár ez köszönhető a sz*r lakásnak is. Gyakran kifújom, vettem kompresszort is, egy ilyen konfiggal mindenképp érdemes törődni, meg úgy egyébként mindegyikkel, legyen az bármilyen teljesítményű, kinézetű. Megérdemlik, meghálálják.

    [ Szerkesztve ]

    AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

Új hozzászólás Aktív témák