Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #29739 üzenetére

    LINK - képekhez

    Ha megnézitek a képeket látszik, hogy volt már pár variáns. A nagy vizhűtéshez tervezett ház alapanyagából lett ez a kissebbik változat. És a csontvázas gépház alaplapi tálcája van benne. Igazi öszvér. ;]

    Mivel az alaplapi tálcát nem kivánom szétvágni (mivel visszahelyezhető az eredeti gépházába), ezért hiába a mATX alaplap, a ház szélességéből nem tudok faragni. De tervben van, hogy a merevlemez vissza felkerül az emeletre (eredetileg ott volt, csak most egy hangcsapdába épitettem bele), a DVD-vel egyetemben, és akkor az alsó részt le lehetne vágni a házról, szóval csak fele olyan magas lenne, mint most. De ez ellentmond a későbbi fejleszthetőségnek. :U

    TESCO-Zsömle:
    Soha se hívd fel mások figyelmét arra, amit nem szabad nézni. Én észre se vettem volna, ha nem olvasom el a szöveget. Jogos, én marha. :DDD
    A táp azért került felülre mert elég rövidek a táp kábelei, természetesen alulra van tervezve, csak kell majd az összeg a hosszabbitókra (igazából csak a 24pin ATX-hez kell, a többi elér, ahova kell).Nem neked volt amúgy egy nagyon pici házikód? Mintha emlékeznék rá egy másik topicból... :U

    Wind-Storm:
    Igen, én hegesztettem össze. Sajnos még oldallapjai nincsenek, mert még nem volt időm. Amúgy krómozott drótszövetet tervezek használni. De ez még pénz-kérdés is egyelőre.

    szab.tam:
    Nekem sem új, csak most térek vissza erre a projektre. Egy ideig megfertőztek a kommersz házak, de most újra kreativ időszakomat élem. Mondjuk gondolkodom, hogy a házzal visszatérek az eredeti csiszolt-fém szinhez, az jobban tetszett.

    gergo0328:
    Nem félek, lesz oldallapja a gépnek. Most pedig óvatos vagyok. Egyébként is ideiglenes helyen lakom, a saját lakásom épp felújitás alatt, de ott majd normálisabban el lesz rendezve. ;)

    ZetorGumi:
    Nem HTPC-nek szánom, ahogy a beleépitett cuccokból is látható, csak éppen ez egy sokkal kedvezőbb elrendezés, mint az álló. Egyrészről sem a VGA, sem a 1,5 kilós processzorhűtő nem terheli az alaplapot. Másrészről, ha később vizhűtésre váltok, akkor az alul lesz elhelyezve, ahova egy nagyobb tartály, a szivattyú stb. szépen el lesz rejtve. Harmadrészt a kábeleket is sokkal jobban el tudom igy rejteni. Persze ez most nem látszik. De hamarosan készitek újabb képeket, hogy jobban szemügyre vehessétek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák