Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Gh00st #71991 üzenetére

    Vicces, hogy mindig ez az akvárium téma jön fel az O11 és a hasonló házak esetén, miközben lehet rá opcionálisan rácsos előlapot is venni (talán még oldallapot is, de ez nem biztos), és akkor csak egy normál, üveg oldalú házikónak tűnik elsőre. Az valahogy sosem merül fel, hogy pl. az említett 2 modell milyen durván testre szabható, gyakorlatilag szerszámok nélkül. Itt most hagyjuk azokat, akik eleve egy új ház belakását azzal kezdik, hogy nekimennek a sarokcsiszolóval. A fenti Corsair-t nem látom ennyire alakíthatónak. Félre ne érts, biztos minőségi ház, csak annak fényében, amit kínál, drága. Az O11 sem olcsó, nem arról van szó, de sokkal nagyobb szabadságot kapsz, hogy mit csinálj belőle. Nekem pl. ez sokkal többet számít, mint az, hogy üveg az oldala. De az sem utolsó szempont, hogy gyakorlatilag szinte tökéletes kémény-hatást lehet létrehozni benne.
    De még mindig erősen vacilálok, hogy a sima EVO-t, vagy az XL-t vegyem. Jobb lenne a nagyobb, mert belefér akár 3db 420-as radiátor is, illetve mindenhova lehet 14-es ventiket rakni végre, amiket én jobban preferálok. Viszont nem tudom, hogy valaha kihasználnám e ezeket a lehetőségeket ténylegesen. A jelenlegi konfigom 1-2 év múlva cserés lesz, ezért a háznak is future-proof-nak kell lennie... Szóval, még nem döntöttem...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák