Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    Sziasztok!
    Nagyon régen posztoltam ide :D Tengernyi dolog történt velem ezért most hanyagoltam pár hónapig a PC-t. Vége lett a sulinak, új munkahely, költözés, stb, szóval a daily driverem a macbookom lett, a pc szomorkodott a dobozban. De aztán váltottam kuckót, a modecom alfa m1 et kinőttem, szóval jött helyette egy AIR 240 a corsairtől. VGA ból is cseréltem párszor, a legútóbbi konfigomban amit láthattatok egy vízhűtött 780TI volt ha jól emlékszem, azóta volt GTX Titan Black, GTX 680, GTX 650, (a vicc az hogy a GTX 650 kiszolgált 2560x1080 ban GTA V öztem vele :D) és most GK110-m van megint. A terv az volt hogy 1070 lesz, de már nem játszom annyit szóval a 1070 árának a negyedéért jött egy 780Ti. Tegnap este lehalt a gépemben a H80i procihűtőm, csodálkoztam miért va a CPU 90 fokon OC nélkül DOOM közben, azt cseréltem ma egy Corsair h105 re. Mondom ha már szétkaptam a masinát akkor lövök róla pár képet. Előre is elnézést kérek, az új lakásom elég sötét (imádom! :B) ezért kint fotóztam a masinát. De aztán kiderült hogy nem tudok fotózni :D Bocsi. Nincs más hátra mint előre itt vannak a képek.

    [link]

    Bő egy órája tesztelem a h105 öt és nagyon bejön. Alapórajelen a proci nem megy 60 fok fölé, és a GPU is jóval hűvösebb lett. A következő fejlesztés elég nagy lesz, átmegyek X99 ITX re, és szeretnék egy új házat is, mégpedig a cryorig ola-t. Feltéve hogy megjelenik. Addig kivárok.

    AXisBOLD:
    bocsi, elbaCCtam, icloud ezredes vagyok, ott egyszerűbb a share :D

    [ Szerkesztve ]

    Keresek Apple Watch S1 S2 S3 Silver Steel 42 MM es eszközt.

Új hozzászólás Aktív témák