Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeriCool

    aktív tag

    Köszönöm Mindenkinek! :R
    A kivágás végül nem teljesen úgy sikerült ahogy akartam. Az alapja egy régi 5.25 előlap volt ezt szerettem volna kivágni egy számomra elérhető lézergravírozó géppel [Trotec Speedy]. De a kemény (HIPPO) PVC-t nem vitte át. Az ömledék mindig visszakeményedett, így maradt az általuk forgalmazott gravírozható tábla amit persze szépen lehet megmunkálni. Ebből lett egy táblányi kivágva közepén a felirattal. Az PVC előlapból egy durva keretet sikerült kivágni és ennek a közepére lett beragasztva a már említett tábla a felirattal (valamelyik vakus fotón látni is középen a keretet).
    Ezután alapozás (2x) és selyemmatt feketével lefújva kétszer (2x). Miután kész volt belülre ebből az említett gravírozható táblából mögé ragasztottam (ez egy kicsit ,,tejüveg" szerű anyag) ez szórja szét egy kicsit. Majd mind e mögé került 60L-es hidegfehér ledszallag. Amivel megint szerencsém volt, mert az előlap mögött nekem még van egy fém takaró alapból a házban (pár centire) és erre sikerült fel is ragasztanom a szallagot. Így pont olyan távolságra van ami be tudja világítani az egészet.

Új hozzászólás Aktív témák