Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    Az igen, ugy látom termékeny volt a hétvége, bár a kb 150 hsznek a fele Speed-től származik, aminek a háromnegyede fölösleges vagy ha nem is az kb 10 hszben leirhattad volna mindet. De hát akinek fontos a ranglétra az igy gujti a hsz-t.
    Szóval volt itt pár értelmes hozzászólás is, meg egypár igen klafa gép is. Nekm kedvencem a vizhutes, amik közül vedininek a tornya nagyon tetszett. Nem tudom mi bajotok van a ház tetejére tett radival, az a legértelmesebb, persze én nem fölülre tettem volna a ventiket, hanem alulra és akkor a meleg levegőt fölfelé fújná, nem a gépre. Meghát nem is tudom hova raknátok máshova egy akkora radiátort. Egyebkent a gep belsejébe rakni meg a világ legnagyobb hulyesége, de mind1.
    Sunrise, csak semmi pánik, biztosan jó az a lian-li ház, általában ők elég minőségit gyártanak, csak kicsit szokatlan az elrendezése és hát az is tény azt a házat nem gyakori szerelgetésre, vagy vizhutesre tervezték, mert nincs benne tul nagy hely. Attül függetlenül szerintem a kialakitása direkt azért olyan labirintusszerű, hogy a levegő jül tudjon áramlani. bár nekem sem tetszik, azért a lian-li-t meg kell védenem, mert nagyon jó minőséget képvisel.
    Winner hun, nem csalódtam benned, mindig is mosolyt fakasztottál az arcomra akármikor megláttam csúcsmérnöki tevékenységedet. Brutális az a bat a vidkarin, de esetleg ajánlanám, hogy vegyél a memóriára is bordákat, mert igy lehet, hogy azok jobban fognak melegedni. Egyébként a csúcsmérnökit csak viccnek szántam, de lehet hogy előbb utóbb jelentkezik nálad a Thermaltake, hogy azonnal alkalmazni szeretnének, mert ilyen agyament megoldásokat semelyik laboratóriumi csimpánzuk sem tudott kitalálni. :DD
    Egyebkent meg aki hetvegen ennyire nembirt magaval, a baratnője neve .jpg-re végződik vagy mivan. Hetvege a buliké meg a csajoké, na jó kis mértékben a családé is, szóval ha mégegyszer 200 hsz-t kell végigolvasnom hétfőn, pláne hétfőn, mikor egyébként is szarul kezdődik a nap mert dolgozni kell, ejj nem lesz ez igy jó. :( :((( :((
    Inkább azt látnám hogy hetfőn mindenki rakja fel az uj képeket a gépéről, mit csinált rajta hétvégén.

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák