Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz Batman2 #1269 üzenetére

    OK;)
    Akkor tiszta az ügy:C

    Ez a távoltartás ez jó tipp...THX.ezt nem gondoltam....ÍGY lesz;)

    Amúgy képzeld,ha egy pendrive-os lejátszót használunk jelforrásként,akkor a 220-as kábelek bezavarják a bemenetet és télleg,ha távol húztam,akkor a búgás megszünt.....Szal OTT a pont....AMúgy eddig nem ilyenektől voltak gerjedéseim..meg szal,most még teszt állapot volt,így nem volt dobozolási lehetőség,meg kedv:U
    Jah meg közben el kellett több helyre ugrani számítógépet preparálni is...Meg haver bedobott hírtelen 3 autórádiót,hogy kreáljam meg csütörtökre..
    Azzal még nincs is baj,de ha látnád,hogy hogy néznek ki:Y:Y (hulladék)

    Amúgy a kondik panelje készen van és benne is vannak a kondik és a panel is át lett forrasztava 5 méter cinnel:D...szal holnap megy hosszabb távon....
    Amúgy ma két tápot kicseréltünk a két pótra,mert a ciripelést akartuk megszüntetni és ez a kettő ráadásul 1 seccel később töltötte fel a kondikat..jah,meg 3-4V volt az ingadozás,úgyhogy nem vártuk meg a végeredményt:D Azokat majd hétvégén megnyúzom valami mással,hogy melyik a rosszalkodó.....

    Amúgy hétvégére,ha megjönnek a nagy mélynyomók (vagy egy nagyonnagy) ,akkor már a fullos (táp max) hangot is beszámolhatom....

    Amúgy nemtudja valaki,hogy hogy lehet egy kapcsüzemü tápnak a kimenő feszét felpumpálni a kétszeresére ugyanakkora teljesítmény leadás mellett???
    Vagy tud valaki olyan rajzot,ahol legalább 1000Wos ilyen táp van (max 80V-ig)

    THX;)

    Jah,holnap dobozoljuk be a végfokot a kondikkal...szal a fél méter meglesz a végfoktól is és a tápok meg universe elhelyezésüek és szigeteltek,szal ez a probléma megolda gyakorlatilag....

    Jah és ha valaki tud nagyonagyon erős hangszórót olcsóért,akkor ne habozzon ide írni reggel 9-ig kb,mert akkor tőle vásárlunk:D
    Amúgy 30-valahanyas MNC-ket 13-ért szerzünk,szal így értem az olcsót....
    (reklámot csak mailban)

Új hozzászólás Aktív témák