Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslie

    tag

    válasz damatic #900 üzenetére

    Én az eddigi tapasztalataim alapján nem költenék ilyen készülékre, de tetudod...
    Egy dologra viszont mindenképp áldoznék, ami szintén nem két forint, mégpedig természetgyógyásszal beméretném a szobákat, hogy a gyerek ágyát (és persze a miénket is) lehetőleg olyan helyre tegyük, ahol nincsenek káros sugárzások (pl, vízér, Hartman zóna, stb.) Ezt mi megtettük mikor beköltöztünk az új lakásunkba, és az ágyakat ennek megfelelően helyeztük el. Eredmény? Mindkét gyerek 1 őszi és egy tavaszi enyhe megfázásos ''orr folyáson'' kivűl nem is volt beteg. Na jó a 8 éves lányom és a nejem elkapta az influenzát, de a 2 éves fiam és én kimaradtunk belőle.
    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mi azért úsztuk meg mert olyan helyen fekszünk ahol nincsenek káros sugárzások, és ezért nem voltunk betegek, hanem csak azt, hogy összehasonlításként a kereszt gyerekeim, akiről tudjuk, hogy rossz helyen van az ágyuk, szinte végig betegek voltak a télen.

    Tudom, hoyg a szűlő a legjobbat akarja a gyerekének, és ezért szinte minden áldozatra hajlandó, én is ilyen vagyok, de tanulva az első gyerek példájából, már nem dőlünk be mindennek, és csak azokat a dolgokat vesszük meg nekik amire tényleg szükség van.

    Egyébként a 40e-hez képest tényleg sokkal olcsóbb az a 22e.

Új hozzászólás Aktív témák